Пояса, що на твоєму халатику прийшов в рух, розв'язався вузол на талії, а потім халат впав вниз ... мої губи ніжно рухаються по твоїй шийці від вушка пліч .. а пальчики плавно звільняють плічка від халата .. За мить по тобі плавно спускається халатик, ніжно пестячи шкіру залишаючи після себе приємну свободу, якої тут же скористалися мої руки, торкнувшись твоїх стегон. Повільно погладжуючи по них, мої долоньки потихеньку скачують резиночку твоїх трусиків, стягуючи їх все нижче і нижче, поки, зісковзнувши по твоїх гладким ніжок, вони не виявляються на підлозі еротичні фото голі дупи... Відчуваєш невелике збентеження, адже ти стоїш переді мною повністю гола, а відблиски води переливаються по твоєму тілу, по грудях, яку я поки не бачу - ти продовжуєш стаять до мене спиною. Я пропоную тобі спертися про мою руку, щоб зручніше було переступити ванну ... Міцно тримаю тебе за руку, щоб ти могла повільно занурити ніжку в теплу воду, відчути, як кінчики твоїх пальчиків розсунули пелюстки. Ти відчуваєш, як кромка води повільно піднімається по ніжці, поки пальчики не торкнулися дна. Коли ти твердо встала на одній нозі, почала занурюватися другий ніжка. А потім я беру обидві твої руки, і ти повільно сідаєш у ванну ... відчуваєш попкою пелюстки на поверхні води, як вони стосуються її, і колишуться від невеликих хвиль, що створилися від занурення ніжок ...

Теги: еротичні фото, голі дупи