Так, мила, я приготував тобі сюрприз, закрий, будь ласка, очі, і довірся мені. Тримаю тебе за плечі, і керую тобою куди йти. Ми в будинку одні, і нас ніхто не потурбує. Я відводжу тебе у ванну, голі дівчата 12 років фото відкривши двері перед тобою, а коли зайшли, і я закрив двері, пропоную відкрити твої очі. Повільно відкриваєш очі, і бачиш, як змінилася ванна: навкруги багато маленьких вогнів різнокольорових свічок, вони лежать всюди, дуже красиво розставлені, десь по одній, а десь відразу багато, переливаючись своїми квітами. Світло у ванній вимкнений - свічок цілком достатньо, щоб бачити і відчувати романтичну обстановку .. Від води пахне дуже приємно - це сіль для ванни, а в самій ванні плаває багато пелюсток троянд - червоних, білих і рожевих. Особливо красиво вони виглядають в променях маленьких вогників, змушуючи виблискувати крапельки на кінчиках. Відчуваєш, як мої руки ласкаво обіймають, і притискають тебе до мене спиною. Мій голос ніжно пролунав, що це для тебе, моєї коханої, моєю ласкавою і доброю. Прошепотівши на вушко, я вдихнув у себе твій запах, ти почула, як я насолоджуюся ім.

Теги: голі дівчата, 12 років, фото