Знову прийшли вже розкладали на газеті, постеленной прямо на нарах, закуску і розливали по пластмасовим стаканчиками горілку ... Випили, закусили. - Ахмет, - сказав майор, - подивися який у цього пидора чудовий ротик. Іди, там першим будеш. - А можна я сучку теж засаджу? - Схопився молодий довжиною мент, років дев'ятнадцяти. - Давай, якщо є чим, - дозволив майор. Той кого називали Ахмет встав, зняв штани з трусами й похитуючись підійшов до столу, на секунду замислився, потім піднявся на стіл і став на коліна між нашими головами. - Тільки дерен, півень, блядіне твоєї сам пизду руками до горла розірву. Ти зрозумів мене? - Закричав він, взявши Андрія за підборіддя і зірвав скотч. Всі заіржали. Молодий притискався ззаду до  фото молодих голих дівчат моїх стегнах і довго не міг розстебнути ширінку. Нарешті я відчула як він водить членом у мене між ніг. Перед моїм обличчям були пружні, покриті густою шерстю сідниці Ахмета, я побачила, як вони раптом напружилися і він весь трохи подався вперед. - Молодець який, - вимовив Ахмет, - Все він розуміє. Ахмет повернувся до мене: - Ти навчила? Вай, який молодець! Між ніг Ахмета я побачила, як рухається кадик чоловіка, підборіддя і губи, обхопивши член. У мене котилися сльози, я була в стані напівнепритомності. Мене колотило. Перед моїми очима продовжували стискатися і розтискати сідниці Ахмета, тільки тепер вони були дуже близько. Молодий, нарешті засунув у мене свій член. Він майже що лежав на мені і сопів у вухо. Раптом сідниці Ахмета перестали рухатися, він знову повернувся до мене. - А ну-ка допоможи своєму муженьку. Він ледве зрушився убік, розвернувся до мене, взяв мене за шию і притиснув член до моїх губ я замичала. Молодий заіржав. Я відкрила рот і Ахмед тут же засунув туди свій член. Я побачила очі Андрія, вони були якісь байдужі до подій. -Сосі сука, - заволав Ахмет, - сси а то ... Він схопив мене за волосся і буквально насадив мою голову собі на член, я вперлася чолом в його живіт. Ззаду верещав Молодий. Я смоктала. Я боялася що мене вирве, головка члена зачіпала мені горло. Ахмед відсторонив мою голову дістав член і знову приставив його до губ Андрія. - Відкрий рот пидор, - закричав він. Ахмет всунув у відкритий рот свій член і заіржав. Мені стало погано, перед очима все попливло. І тут я побачила як Ахмет вийняв з рота Андрія член з якого забила сперма прямо Андрієві в обличчя. - Рот відкрий, ширше, ще ширше, - кричав він.

Теги: фото, молодих, голих дівчат