Сперма потекла по підборіддю. - Ковтай, сука, це корисно. Закапала на підлогу. - Вилизуй швидко, і щоб підлога був чистий. - Спочатку мені ноги обліжі, я їх давно не мив, - вставив прищавий, і трійця заіржав. Коли Таня все зробила, прищавий обхопив її голову стегнами, так що його член, обвіснув, ліг її на чоло, і жовта доріжка сечі побігла по обличчю дівчинки, перемішуючись із спермою і сльозами. - А тепер іди сюди, - наказав зморшкуватий. - Лизати мені жопу. Він відкинувся у кріслі, високо задер зад, і вона несміливо торкнулась його анусу язичком. - Так глибше, сука, - розсердився чоловік і відважив їй ляпас. Дівчинка корилась. - Ой, братва, - через хвилину сказав він. - Треба полегшитися. Вони відразу зрозуміли, залізною хваткою поклали її на підлогу, кілька разів ударивши по шиї й у скроню. Дівчинка обм'якла, і зморшкуватий ретельно випорожнився їй на обличчя. - Навіщо вирубали? - Так рипатися буде, її тримати, а ти нам на руки насрешь? - Мілтонс, ти нам продукт зіпсував, - затискаючи ніс, поскаржився брюнет. - А ви її помийте. І вони почали мочитися на неї, розмиваючи коричневу рідину. Коли Олена Іванівна повернулася, Таня лежала нерухома на підлозі в калюжі сечі, абсолютно гола і побита до синців. Її обличчя було вимазані калом. "Адже менти-то справжні, не липові", - недоречно подумала жінка. І їй чомусь фото дівчат без білизни стало легко.

Теги: фото, дівчат, без білизни