День почався вдало. Зазвичай до обіду в кафе відвідувачів багато не буває, але ці троє погуляли сьогодні на славу. Закуски, шашлик, спиртне. Справа піде, і через півроку можна буде розрахуватися з боргами. - Танюша, доча, - крикнула Олена Іванівна, - якщо хочеш, візьми собі кока-коли в підсобці. Отримавши рахунок, один з трійки, прищавий парубок, дістав з кишені калькулятор, довго тикав в кнопки і нарешті радісно заявив: - Ну от, товаришу майор, обрахувала рівно вдвічі. Інший, на зразок молодий, але з зморшкуватим обличчям, пред'явив блідою жінці посвідчення, а його помічник підійшов до дверей, перевернув табличку і клацнув замком. - Складати протокол. - Не треба, товариші, - захлинулася сльозами Олена Іванівна. - Ну будь ласка. У мене дочка, чоловіка немає, величезні борги відверті дівчата. Якщо мене звільнять, ми пропадемо ... - Та тебе не просто звільнять, ти в мене сядеш. А дочка твою - в інтернат, там з неї людину зроблять. Ноги в Олени Іванівни підкосилися, і вона впала на стілець. - Гаразд, - пом'якшав майор. - Можемо домовитися. - Я все-все для вас зроблю. - Та ти-то нам навіщо здалася ... - Перебив її третій брюнет, що досі мовчав, з вусиками. Таня вистрибом вбігла в бар і зупинилася як вкопана, побачивши матір в сльозах. - ... Танечка, мила, ти повинна зробити, що завгодно цим чоловікам. Я тебе благаю, зроби все, що накажуть. - Навіщо? .. - Все-все роби, так треба. Інакше мене посадять у в'язницю.

Теги: відверті, дівчата