Я заповнюю в тобі тісний простір, обережно пробираючись глибше, то тих пір поки не притискаюся до тебе лобком. Член повністю в тобі, його головка і стовбур тісно стиснуті тобою, але це мені не заважає так само повільно вийти з тебе до тих пір поки там не залишиться тільки головка. Крізь прикриті очі дивлюсь на тебе, як блищить твоя шкіра у світлі маленьких вогників. Дивлюся, як мій член повністю входить в тебе еротика великі цицьки, і відчуваю, як стискаєш мене. Млосні стогони пестять мій слух, і від цього я ще більше збуджуюся, на члені проступають вени, які особливо відчуваються, коли проходять разом зі стовбуром майже біля самого входу в тебе. Якби ти відкрила очі, то побачила, як у моєму волоссі заплутались пелюстки троянд, вони прилипли і до тіла, на грудях, на моїй попі, на торсі, і на руках якими тримаю тебе. Я занурюю член, вже збільшений завдяки твоїм стогонів і того, що ти іноді стискуєшся і сама насаджується на нього. Мене всього переповнює задоволення, важко дихаю відкритим ротом. Проникнення стає все швидше, до кінця, до тих пір, поки не торкаюсь лобком тебе. Ці поштовхи створюють великі хвилі у ванні, які раз у раз пестять твоє тіло, залишаючи на ньому червоні пелюстки.

Теги: еротика, великі цицьки