Ти й сама рухаєшся мені назустріч, підкоряючись влади свого тіла. А я продовжую ніжно полізивать клітор, лизати його так, як це був би найсмачніший у світі льодяник, кінчиком язичка пробуючи його на смак, а потім усією його поверхнею. Обіймаю його губами і ніжно посасиваю, розтягуючи твоє задоволення. Можеш собі не вірити, але це відбувається зараз саме з тобою, і для тебе моя мова спускається нижче між статевими губками, проникає в тебе. Твої руки тягнуться чіпати себе між ніг, дозволь їм зробити все, що вони хочуть. Про це будемо знати тільки ми. І як тільки ти торкаєшся себе, я направляю струмінь води прямо на те місце, яке нещодавно так пристрасно вилизував. А сам входжу в тебе як можна глибше, кружляючи в тобі, розсовуючи м'яким мовою стіночки. Плавні рухи повільно набирають темп оголена азіатка дівчинка. О, як же мені з тобою все це подобається робити! Член вже давно напружився, він жадає тебе. Мені хочеться їм водити між статевими губками. Повільно опускаю на нього. Роблю тобі їм, як мені хочеться, а хочеться трохи занурити всередину голівку, що б відчути твій жар, запалений моїми ласками. Відчуваю, як віддаєшся мені повністю, приймаєш його там. Голівкою розсовую стіночки, які й не намагаються мене стримати, пропускаючи глибше. Головка вже повністю зникла, а крайня шкіра зсунулася на стовбур. Повільно рухаю тазом на коротку відстань, ледве помітне, але цілком відчутний, щоб відчути в собі краю головки.

Теги: оголена, азіатка, дівчинка