А потім підняв вище, і в цей момент ти відчула, як я кілька разів ляснув тебе, і прямо по ним, по твоїх дуже ніжним місцях, які просять вирішальних дій. Один раз я ніжно тебе шльопнув, але другий раз ти добре відчула мій ляпанець. І тільки після нього я став ніжно розгладжувати твої губки моїми пальчиками під цівки душа. Взявши пелюстка, я проводжу їм по тобі, струмки води з душу вдаряються про пелюстка, віддаючи цю тремтіння тобі ... Я довів пелюстка до клітора і торкнувся його, це тремтіння від пелюстки пронеслася по всьому твоєму тілу. Відклавши душ в бік, я проводжу обома долонями по твоїх ніжок і беру тебе за попку, піднімаю її високо, підношу до обличчя твої статеві губки. Ти сповзаєш трохи вниз і твоя голова на половину занурюється у воду. Звуки змінилися - твої вуха під водою фото голої дівчини. Стало тихіше, ти залишилася наодинці з собою, зі своїми відчуттями твого тіла, того що я роблю. Ти відчуваєш моє дихання у тебе між ніг, ти усвідомлюєш, наскільки я близько до тебе, і в той же момент мої губи стосуються самого таємного. В тобі все затріпотіло від того, як я пещу кінчиком мови ту частину тіла, нотки якого забирають тебе дуже високо, немов ти зараз знаходишся зовсім в іншому місці ... Коли вода закриває вушка, тобі не чути свої постогнування, лише іноді намагаєшся підняти голову і побачити, як я тримаю тебе, і, закривши очі, насолоджуюсь тобою. Плавними рухами рівномірно вкладаю в тебе шар за шаром нові відчуття, старанно, не пропускаючи найменших дрібниць.

Теги: фото, голої дівчини