Я міцно притискаю тебе до себе, мої губи переключилися на твою шию, пристрасно посмоктуючи її. Тобі подобається як сильно тримають тебе мої руки, і якщо б ти хотіла, тобі вже не вибратися, залишається лише відчувати пекучі сліди від моїх засосов, приймати мої зубки на твоєму вушку, як я їх ніжно стискаю борючись з пристрастю і ніжністю, яку хочу з тобою розділити. Акуратно кладу тебе назад у ванну, і ти опускаєшся у воду, яка вже на половину вихлюпнулася і повністю тебе вже не покриває. А потім я сідаю на коліна, і кладу твою попу на них, широко розставивши твої ніжки, щоб вони зручно розташувалися на краях ванни. Я включив теплу воду через душ, і тебе облила приємна дрож, коли крапельки впали на твій животик і лобок, потім я провів по ньому долонею, ніби розтираючи воду .. Ти трохи вигнулась, бажаючи інтім фото дівчат, щоб я увійшов до тебе. Але цього не сталося: ти прекрасно знаєш, що я люблю мучити тебе, не даючи самого ласого, а як дбайливий садівник, вирощую плід до тих пір, поки він не дозріє остаточно. Я обійняв твоїми ж статевими губками тобі клітор і повільними рухами ніжно став як би терти губками про клітор. А душ направив тобі на груди. Я став піднімати його вгору і опускати прямо до соска, гладити душем твої груди, в яку вдаряються сотні маленьких струмків гарячої води. Потім я направив душ над статевими губками, і так само приставив його до них, як і до грудей. Погладивши не тільки губки душем, але і лобок, і животик.

Теги: інтім фото, дівчат