Твої руки тягнуть мене до себе, бажаючи укласти в свої обійми. Роздягатися вже немає сенсу - моя футболка і джинси вже зовсім мокрі від сплесків води. І я перекочуються через край ванни, через який і так вже перехилився, пестячи тебе, і опиняюся у ванні з тобою. Твої руки тут же обхопили мою голову, а губи полонили поцілунком .. Обіймаю твоє оголене тіло під водою, пристрасно цілую тебе, притискаючи тебе ще ближче до себе, гладжу твою спинку, стискаю обома руками Попков. А твої ручки стягують з мене мокру футболку, бажаючи доторкнутися до моїх грудей. У тебе дуже сильне бажання тертися грудьми об мене, поки твої ніжки і так вже обійняли мою ногу, і ти то притискається до мене статевими губками, від відпускаєш. Від наших рухів піднімаються хвилі, які залишають ванну, і розливаються по підлозі. Але нам до цього вже немає діла, бо є тільки ти і я. А потім, піднявши голову вгору, ти побачила його, побачила все моє бажання. Торкнувшись губами його кінчика, ти закрила очі, щоб відчути дуже ніжну його поверхню голі цицьки картинки. Рухаючись губами по ньому, обожнюючи його, ти й сама не помітила, як я взяв обома руками твою голову, і обережно посадив тебе на нього. Ти все усвідомила, коли його головка виявилася у тебе в роті. Подивилася на моє обличчя з закритими від насолоди очима. Ти стала сама рухати головою, отримуючи задоволення від того, що він у тебе всередині. Промайнула думка у тебе, ти як би подивилася на себе з боку, і здивувалася, що саме зараз ти робиш ... Тобі все більше і більше подобається його пестити ротиком, особливо коли ти чуєш мої задоволені стогони. Тобі хочеться все більше і більше, щоб рідина мого насіння розлилася в тобі, ти спіймала себе на цій думці, хоча раніше, можливо, про це не думала. Але мої стогони стають все протяжні й протяжні. Я не можу більше стримуватися, і злегка відштовхують тебе, опускаючись до тебе на коліна, і пристрасно цілую тебе в губи. Мій язичок занурюється в тебе, де зовсім нещодавно перебував член.

Теги: голі, цицьки, картинки