Піднявши долоню з води, я зібрав трохи пелюсток з поверхні і занурив їх під воду. Вони стосуються інших грудей, відчуваєш, як я цієї жменькою пелюсток гладжу тебе, відчуваєш своїм ніжним сосочком дотик ласкавих пелюсток, які так і норовлять розтривожити в тобі такі приємні струнки, які ніщо не зможе порушити, хіба що крім моїх губ. Тобі так хочеться цього, що ти вигинається, піднімаючи груди над поверхнею води ... відчуваєш, як по ній скочується вода з пелюстками ... Я чудово зрозумів твоє бажання, і м'яко закінчивши поцілунок, мої губи кинулися до грудей. Як міг розкрив широко рот, і мої губи обійняли груди на скільки могли. Повільно закриваючи рот, мої губи наближаються до соска голі зірки дівчата; і ти це прекрасно відчуваєш ... ні, ти навіть смакує те, як мої губи вже зімкнулися на твоїх сосках, ти знаєш, що цього ще не сталося, але тілом неначе відчуваєш, що ось уже я всмоктують у себе сосочок і торкаюся його кінчиком язичка. У мить, коли мої губи зімкнулися на сосочку, ти відчула всі відчуття відразу, і те, що ти представляла, і те, що я робив насправді. Наздогнавши твоя уява, я швидко поцупив сосочок в ротик за своїм язичком, і став ніжно, але досить швидко його гладити. Ці ласки викликають в тобі приливну хвилю блаженства, яка з кожним рухом язичка і губ наростає все більше і більше. І немало важливо, що я люблю тебе в так красиво обставленій ванної, яка для тебе вже стала прекрасним озерцем в жарких тропічних країнах. Вода у ванні збирається в хвилі від твоїх рухів і омиває твоє тіло, вигнуте дугою, залишаючи червоні острівці троянд.

Теги: голі, зірки, дівчата