Мої пальці торкнулися під водою твоєї ступні, і я ніжно повів ними вище. На твоєму обличчі з'явилася приємна усмішка. Мої пальчики пройшли коліно, рухаючись далі, кудись до відомою тільки їм цілі. Але тобі відома ця мета, і хочеться, щоб скоріше вони досягли її ... Пальчики минули лобок, залишаючи після себе приємні відчуття близькості; вони пройшли і твій животик, ніжно просуваючись вище. А коли руки були вже зовсім близько до грудей, вони пройшли посередині, між ними, і навіть не торкнулися її ... Від обурення ти навіть відкрила очі, але побачила, як моє обличчя дуже близько від тебе, а очі закриті. Мить, і мої губи стосуються твоїх. Надзвичайну ласку відчула твоя шийка, коли мої чутливі пальці торкнулися її і притримали твою голову, даючи можливість повністю віддатися нашому поцілую пяні дівчата фото. Трохи піднявшись з води до рівня грудей, ти сама тримаєш мою голову рукою; до ручки прилипли трохи ніжних пелюсток, даючи відчуття, що ти сама - найкрасивіший квітка у всьому білому світі. Наші язички зустрічаються у пристрасному поцілунку, в якому кожен хоче висловити своє бажання і ніжність. Я все-таки піддаюся тобі, і повільно опускаю тебе назад, не припиняючи наш поцілунок. Під водою на твій животик лягла моя долоня, і попливла по ньому до грудей. Я ніжно обійняв її долонею. Чомусь це ще більше збуджувало - пестити груди під водою, гладити її долонею, злегка стосуватися твоїх сосків.

Теги: пяні, дівчата, фото