Дуже хвилюючі відчуття виникають, коли в перший раз за день занурюєшся у воду. Пелюстки, що залишилися під твоєю попкою, повільно разом з твоєю попкою занурюються у воду; ти відчуваєш це, відчуваєш, як кромка води обіймає її, приймаючи до себе, і плавно все більше і більше ти занурюєшся ... відчуваєш підводна течія, викликане заміщенням води. Відчуваєш, як попка стосується дна ванної, відчуваєш приємну воду, від якої пахне пелюстками троянд. Пелюстки трохи прохолодні на відміну від води, вони стосуються твоїх колін, які ще не підводою. Але ось одна колінка сховалася під пелюстками, а потім і друга: ти витягла ніжки і підняла пальчики ніг вище, щоб подивитися, як вони будуть з'являтися з-під червоних пелюсток. Така обстановка зраджує тобі особливу красу, я бачу тебе такою особливою і прекрасною, і моя усмішка не сходить з обличчя. Мені подобається робити тобі так приємно. Ти помічаєш це картинки голих дівчат. Ти без праці можеш уявити, як чудово виглядаєш зараз, і дуже мені вдячна, що подарував тобі таку можливість, відчувати себе прекрасною і щасливою. Закриваєш очі і дивишся на себе з моїх очей, як твої груди повільно опускається під воду. А найголовніше ти відчуваєш це сама, відчуваєш, як пелюстки стосуються твоїх сосочків, які ось-ось поринуть під воду. Ти відчуваєш це так гостро, тобі не хочеться дихати, хочеться, щоб все, що зараз відбувається, тривало дуже довго. Але ти повністю, до шиї, занурюєшся у воду і розслабляєшся.

Теги: картинки, голих, дівчат